Brigáda v klubovni

Itinerár Záznam z akcie Fotogaléria Účasť

Záznam z akcie

Prvý aprílový víkend sme si dali za úlohu neľahkú prácu. A to opraviť a skrášliť čo najviac z našej klubovne. A roboty bolo viac než dosť.

Začali sme už v piatok. V zostave Lopaz, Hajo, Tinka, Bizon, Matula a ja sme sa pustili do prvých prác. Začalo sa čistenie okolia klubovne, natieranie strechy gumoasfaltom a murovačky dier. Postupne sme začali aj vypratávať veci. Okolo 7 sme sa však rozpŕchli na oslavu.

Na druhý deň sme už od 8 sa pustili do roboty. V zostave dňa Lopaz, Hajo, Tinka, Bizon, Matula, Bimbo, Helga, Maťo Maťo, Cica, Čikel, Tomáš, Katka a ja sme sa pustili do roboty. Bolo treba namontovať svetlá, vysťahovať vnútro, zalepiť strechu, dorobiť čistenie okolia, opraviť podhlady, vyšmirgľovať a a vygitovať okná, vysádrovať vnútro a všetko natrieť. Robota celkom ubiehala, ale aj napriek snahe sme skončili až neskoro večer s riadnou dávkou úloh na ďalší deň. Väčšiu prestávku sme si dopriali iba pri Žabinom super obede.

V nedeľu nás čakalo ešte veľké množstvo úloh. Hlavne všetko donatierať, čo zabralo väčšinu dňa. Opraviť schody už bol len malý bonus za všetkými robotami. Našťastie sa všetko viac-menej podarilo spraviť, aj keď v komornejšej zostave Matula, Bimbo, Tinka, Tomaš, Cica, Maťo Maťo a ja. Prácu nám jedine skomplikoval dážď, ktorý sa spustil na všetky veci vonku počas upratovania.

Rád by som týmto ešte raz vyjadril veľké Ďakujem. Tým čo sa na brigáde zúčastnili ale aj tým, ktorý na ňu aspoň prispeli. Môžeme sa teraz tešiť z krásnych priestorov.

Marek

Výsledky našej práce: